BAYRAM MESAJI
Canibim.Com

BAYRAM MESAJI - Canibim.Com

                                                           

                        Bu gün İslam alemi içler acısı durumda.                                          

             Müslümana HÜZÜNLÜ BAYRAM Bu gün İslam alemi içler acısı durumda...

 

                                                     HÜZÜNLÜ BAYRAM

 

Bu gün İslam alemi içler acısı durumda. Müslümanlık adına Müslüman geçinen bin bir çeşit gurup

Bir birlerini vahşice katlediyorlar. Bu katliama da kendilerince birer kılıf hazırlıyorlar. Bu savaşın hiç bir dini kuralı ve dayanağı yok.Mısırda Müslümanların üzerine satılmış sisi askeri kadın,çocuk demeden Namaz'da toplu katliam yapıyor. El eser Uleması geçinen münafık bu katliamlara cevaz veriyor.

 

Suriye başlı başına kaos. Kimin eli kimin cebinde belli değil, adeta onlarca devletin istihbaratlarının Çarpıştığı arena. Hizbullah tarihinin en büyük hatasını ve Müslüman katliamlarını yaparak elindeki ve yüzündeki kanı zor temizler.

 

Irak her geçen gün dipsiz kan deryasında boğuluyor. Evladı Resulün şu hedayı kerbelanın faturasını hala kıyamete kadar ödeyeceklere benziyor.

 

Suudi arabistan, kuveyt, katar, Dubai v.s. ülkeler amerikanın uşaklığında ve firavunun saltanatında çılgın binalar yarışında milyar dolarlar harcayarak fuhşiyata yataklık yapıyorlar. Oysa afrikada sudanda somalide eritlede v.s. Müslümanlar açlıktan, hastalıktan inim inim inliyorlar.

 

Kültür emperyalizmin  bize yutturduğu hümanist budizim müsliman myanmarlıları diri diri yakıyor Kimsenin kılı dahi kıpırdamıyor. Bütün kan gözyaşı açlık sefalet İslam coğrafyasında pilanlanmış.Çünkü; Yeraltı zenginlik,petrol,doğalgaz,madenler bu coğrafyada. Adeta Müslümanlar zengin madenÜzerinde yaşayan yoksul dilenci durumuna batılılar tarafından getirildi.

 

Arap baharını kışa çevirmek isteyen emperyal güçler ve siyonizim her fırsatta Türkiyede gezi zekalıları

Devreye sokarak “Kavnas” örgütünün akıl hocası “Papoviç”e bu porejeyi Ukrayna, Gürcistan, Mısır ve Türkiyede uyguladı yalnızca Tükiyede barısız oldu. Bu pırojenin akıl hocası Amerikada yaşayan “cin şarp’tır ki buda yahudidir.

 

Böyle karanlık bir dönemden geçen İslam coğrafyasına operasyon çekenler, İnşaallah hiley-i hutaları

Kendi başlarına makus olacaktır. Yeter ki Müslümanlar birlik ve beraberlik içinde olsun.Oynanan şeytani oyunları bozacak irade vardır.

 

Ey Müslümanlar ..! uyanık olma vaktidir bu gün. “ Ricalullah ve sancak bu beldededir.Zaferde buradan olacak Allahın inayetiyle.

 

Bu duygularla Tüm İSLAM ALEMİNİN KURBAN BAYRAMINI KUTLAR HAYIRLARA VESİLE OLMASINI NİYAZ EDERİM.

 

CANİBİM.COM AİLESİ

NOT: BAYRAMLAŞMA ÜÇÜNCÜ GÜN SAAT: 1500’ DE

 

 

     

Tüm Duyuru / Haberler